دانلود فایل های pdf و متنی علمی و آموزشی

دانلود پاورپوینت ارگونومی ماشین‌آلات معدن

Elmpdf.ir
دانلود پاورپوینت ارگونومی ماشین‌آلات معدنهدف اصلی طراحی ارگونومیک کاهش خطاهای انسانی به دلیل طراحی فضا و ابزار کار است به نحوی که ایمنی،سلامت و بهره وری را بهبود بخشد. در این جا معیارهای طراحی ، ارزیابی و استاندارد طراحی ارگونومیک ماشین آلات بارگیری وحمل معرفی شده است. همچنین به بررسی ماشین آلات استخراج و حمل در معادن کشور از نظر دسترسی، میدان دید، میزان صدا، صندلی راننده و نمایشگرها و کنترلها می پردازیم. نتایج بررسیها نشان می دهد که بسیاری از آنها دارای وضعیت نامناسبی…

برای اطمینان خاطر کاربران گرامی، کلیه فایل های معرفی شده در این سایت از فروشگاه های معتبر جمع آوری شده اند که همگی سال هاست در این زمینه فعالیت می کنند و دارای قسمت پشتیبانی خرید و نماد اعتماد می باشند. در صورت بروز مشکل و یا نیاز به اطلاعات بیشتر کافیست پس از وارد شدن به سایت ارائه دهنده فایل از قسمت پشتیبانی خرید موضوع مورد نظر خود را مطرح کنید.

انواع مقالات پروژه ها نرم افزار نقشه های مهندسی کتاب های درسی و آموزشی در موضوعات و دسته بندی های مختلف با فرمت های پاورپوینت و ورد و پی دی اف (ppt pdf doc) با یک جستجوی ساده در این سایت در اختیار شما هستند.

انتقال به صفحه دانلود فایل