دانلود فایل های pdf و متنی علمی و آموزشی

دانلود پاورپوینت پاره‌ای از احکام مؤسس بهائیت

Elmpdf.ir
دانلود پاورپوینت پاره‌ای از احکام مؤسس بهائیتآیین بهایی یا بهائیت، دینی است که حسین علی نوری، ملّقب به بهاءالله، در سده ۱۹ میلادی، در ایران، بنیان گذاشت. پیشینهٔ دیانت بهائی که در ارتباط با شیخیه و بابیه بود، با قرائتی درونمذهبی از شیعه امامیه، شکل گرفت؛ اما استقلال رسمی آن، در سال ۱۸۶۳، و با علنی کردن دعوت بهاءالله به مَن یُظهِرُهُ الله، شکل گرفت.بهائیان معتقدند که بهاءالله (۱۸۱۷۱۸۹۲) جدیدترین فرستاده الهی در سلسله پیامبران پیشین چون ابراهیم، موسی و بودا و زردشت…

برای اطمینان خاطر کاربران گرامی، کلیه فایل های معرفی شده در این سایت از فروشگاه های معتبر جمع آوری شده اند که همگی سال هاست در این زمینه فعالیت می کنند و دارای قسمت پشتیبانی خرید و نماد اعتماد می باشند. در صورت بروز مشکل و یا نیاز به اطلاعات بیشتر کافیست پس از وارد شدن به سایت ارائه دهنده فایل از قسمت پشتیبانی خرید موضوع مورد نظر خود را مطرح کنید.

انواع مقالات پروژه ها نرم افزار نقشه های مهندسی کتاب های درسی و آموزشی در موضوعات و دسته بندی های مختلف با فرمت های پاورپوینت و ورد و پی دی اف (ppt pdf doc) با یک جستجوی ساده در این سایت در اختیار شما هستند.

انتقال به صفحه دانلود فایل