دانلود فایل های pdf و متنی علمی و آموزشی

پاورپوینت کامل و جامع با عنوان بررسی عنصر فلروویم در 13 اسلاید

Elmpdf.ir
پاورپوینت کامل و جامع با عنوان بررسی عنصر فلروویم در 13 اسلایدفلروویوم (به انگلیسی: Flerovium) عنصر فوق سنگین ۱۱۴ جدول تناوبی با نماد Fl است که قبلاً با نام آنانکادیوم (به انگلیسی: ununquadium) شناخته میشد. در سال ۲۰۱۲ اتحادیهٔ بینالمللی شیمی محض و کاربردی این نام را به افتخار بنیانگذار واکنشهای هستهای، گئورگی فلروف برای آن انتخاب نمودند. فلروویوم یک عنصر مصنوعی و فوق العاده رادیواکتیو است و محققان اولین بار آن را را بعد از شلیک یونهای کلسیم به یک هدف پلوتونیومی مشاهده کردند.فلروویوم…

برای اطمینان خاطر کاربران گرامی، کلیه فایل های معرفی شده در این سایت از فروشگاه های معتبر جمع آوری شده اند که همگی سال هاست در این زمینه فعالیت می کنند و دارای قسمت پشتیبانی خرید و نماد اعتماد می باشند. در صورت بروز مشکل و یا نیاز به اطلاعات بیشتر کافیست پس از وارد شدن به سایت ارائه دهنده فایل از قسمت پشتیبانی خرید موضوع مورد نظر خود را مطرح کنید.

انواع مقالات پروژه ها نرم افزار نقشه های مهندسی کتاب های درسی و آموزشی در موضوعات و دسته بندی های مختلف با فرمت های پاورپوینت و ورد و پی دی اف (ppt pdf doc) با یک جستجوی ساده در این سایت در اختیار شما هستند.

انتقال به صفحه دانلود فایل