دانلود فایل های pdf و متنی علمی و آموزشی

کتاب دوره دنیا در80روز اثر ژول ورنpdf

Elmpdf.ir
کتاب دوره دنیا در80روز اثر ژول ورنpdfژول ورن نویسنده و آینده نگر فرانسوی بود که داستان های زیادی با مضمون علمی و تخیلی نوشته است.او هنگامی که از سفر به هوا و فضا وزیر آب میگفت بشر هنوز نتوانسته بود لوازم سفر به انجارا تهیه نماید. اثآث های او از نظر ترجمه بعداز آثار های اکاتا کریستی در رده دوم دنیا قرار دارد سال 2005به مناسبت صدمین سالگرد مرگ او سال ژول ورن نامیده شد در مورد او فیلم های هم درست شده است.خلاصه داستان داستان در مورد مردی انگلیسی و کاملا عجیبی به نام فیلیس فاگ است که…

برای اطمینان خاطر کاربران گرامی، کلیه فایل های معرفی شده در این سایت از فروشگاه های معتبر جمع آوری شده اند که همگی سال هاست در این زمینه فعالیت می کنند و دارای قسمت پشتیبانی خرید و نماد اعتماد می باشند. در صورت بروز مشکل و یا نیاز به اطلاعات بیشتر کافیست پس از وارد شدن به سایت ارائه دهنده فایل از قسمت پشتیبانی خرید موضوع مورد نظر خود را مطرح کنید.

انواع مقالات پروژه ها نرم افزار نقشه های مهندسی کتاب های درسی و آموزشی در موضوعات و دسته بندی های مختلف با فرمت های پاورپوینت و ورد و پی دی اف (ppt pdf doc) با یک جستجوی ساده در این سایت در اختیار شما هستند.

انتقال به صفحه دانلود فایل